O NAS

Jesteśmy grupą kilkudziesięciu przedsiębiorców oraz pasjonatów Padla

Naszym celem jest popularyzowanie nowego sportu, jakim w Polsce jest Padel. Wspólnie założyliśmy Padelteam – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Padla, aby efektywnie promować Padel na terenie naszego kraju.

Sławomir Tagowski

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem. Członek BNI Polska. Założyciel Polsko-Hiszpańskich spółek: Dacavi Construction oraz Spaina Investment, które z powodzeniem rozwijają się na rynku polskim. W 2018 roku powołał spółkę Imperdom – spółkę deweloperską z polskim kapitałem. Prezes PASO XL Sp. z o.o. zajmującej się produkcją kortów do Padla.

Tomasz Krawczyk

Dyrektor ds. Marketingu

Absolwent Oxford Brookes University, ukończył BA w zakresie Zarządzania na Wydziale Reklamy i Marketingu. Specjalista w dziedzinie Online Marketingu. Członek BNI Polska. Członek Zarządu PASO XL Sp. z o.o. zajmującej się produkcją kortów do Padla. Prezes Run By IT Sp. z o.o. – spółki operującej w branży IT. Na co dzień pasjonat muzyki i sportu.

Aleksandar Naydenov

Dyrektor ds. Sportu

Absolwent Uniwersytetu Wielkotyrnowskiego im. Świętych Cyryla i Metodego w Wielkim Tarnowie w Bułgarii. Ukończył studia Magisterskie w zakresie Zarządzania i Administracji Publicznej. Przez 5 lat mieszkał w Hiszpanii, gdzie gromadził doświadczenia sportowe w zakresie trenowania i organizowania turniejów Padla. Obecnie od 3 lat na stałe mieszka w Polsce. W Stowarzyszeniu obejmuje funkcję Dyrektora Sportowego.

Michał Kowalski

Manager klubu Padel Team Tychy

Wieloletni przedsiębiorca, absolwent Uczelni ASBiRO. Ze sportami rakietowymi związany od ponad 20 lat. Pasjonat tenisa ziemnego, siatkówki i padla. Właściciel firmy Collect Memories oraz doradca ubezpieczeniowy, który współpracuje głównie ze sportowcami oraz przedsiębiorcami. W stowarzyszeniu oraz klubie skupia się przede wszystkim na rozwoju tej dyscypliny oraz klubu i współpracy z partnerami biznesowymi.