Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, których celem jest popularyzowanie nowego sportu, jakim w Polsce jest Padel. Wspólnie założyliśmy Padelteam – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Padla, aby efektywnie promować Padel na terenie naszego kraju. W pierwszym etapie naszych działań planujemy rozbudowę infrastruktury do gry w Padla na Śląsku. Naszym celem jest zrzeszanie miłośników tego sportu.

Członkowie Zarządu

Sławomir Tagowski – Prezes Zarządu

Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem. Członek BNI Polska. Założyciel Polsko-Hiszpańskich spółek: Dacavi Construction oraz Spaina Investment, które z powodzeniem rozwijają się na rynku polskim. W 2018 roku powołał spółkę Imperdom – spółkę deweloperską z polskim kapitałem. Wizjoner, który swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm na terenie Hiszpanii przenosi do Polski tworząc w południowej części kraju infrastrukturę do Padla.

Tomasz Krawczyk – Wiceprezes Zarządu

Absolwent Oxford Brookes University, ukończył BA w zakresie Zarządzania na Wydziale Reklamy i Marketingu. Specjalista w dziedzinie Online Marketingu. Właściciel marki VITME, kalkulatora wartości odżywczych przeznaczonego dla branży spożywczej, z którego korzysta obecnie kilkudziesięciu przedsiębiorców w całej Polsce. Przez ponad 7 lat doradca marketingowy MITKO Sp. z o.o. – jednego z największych producentów sprzętu event’owego w Europie, obecnie Manager E-Commerce w ALBA Group plc & Co. KG. Na co dzień pasjonat muzyki i sportu.

Aleksandar Naydenov – Członek Zarządu, Dyrektor Sportowy

Absolwent Uniwersytetu Wielkotyrnowskiego im. Świętych Cyryla i Metodego w Wielkim Tarnowie w Bułgarii. Ukończył studia Magisterskie w zakresie Zarządzania i Administracji Publicznej. Przez 5 lat mieszkał w Hiszpanii, gdzie gromadził doświadczenia sportowe w zakresie trenowania i organizowania turniejów Padla. Obecnie od 3 lat na stałe mieszka w Polsce. W Stowarzyszeniu obejmuje funkcję Dyrektora Sportowego.

Zostań naszym członkiem

Chcesz do nas dołączyć?

Napisz do nas, dołącz do jedynego na Śląsku stowarzyszenia promującego Padel.

Dołącz do Padelteam
Padel Team - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Padla. Promujemy nowy sport rakietowy w Polsce. Zrzeszamy miłośników sportów rakietowych a w szczególności Padla. Zobacz gdzie działamy.
Telefon: 880 504 461
Os. Sikorskiego 52
44-240, Żory