NASI INSTRUKTORZY

Aleksandar Naydenov

Absolwent znanej na całym świecie Hello Padel Academy. Padel jest jego pasją od wielu lat, co może potwierdzić absolutnie każdy, kto rozmawiał z Aleksem o padlu przynajmniej kilka minut. Doświadczenie zbierał na kortach nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w Hiszpanii. Aleks prowadzi treningi w języku polskim, hiszpańskim, angielskim oraz bułgarskim. Świetnie czuje się w treningu zarówno z osobami początkującymi jak i bardziej zaawansowanymi.


Skontaktuj się bezpośrednio z Aleksem pod numerem telefonu:
668 804 733

Szymon Wroński

Absolwent MS Academy prowadzonej przez Marcina Maszczyka oraz Władysława Średniawę. Swoje padlowe umiejętności i doświadczenie od lat zbiera na kortach na Teneryfie, w Hiszpanii czy w Polsce. Treningi indywidualne czy grupowe to dla niego przyjemność. Dzieci, kobiety, początkujący czy też zaawansowani – dobrze czuje się w treningu z każdym graczem.

Skontaktuj się bezpośrednio z Szymonem pod numerem telefonu:
515 344 555

Natalia Śleziona

Absolwentka MS Academy prowadzonej przez Marcina Maszczyka oraz Władysława Średniawę. Natka swoje pierwsze padlowe kroki stawiała właśnie z nami i bardzo się cieszymy, że będzie swoją wiedzę i pasję do padla przekazywała Wam! Natalia najlepiej czuje się w treningu grupowym czy też indywidualnym z dziećmi oraz osobami początkującymi.Skontaktuj się bezpośrednio z Natalią pod numerem telefonu:
733 785 555

Mateusz Żytka

Absolwent MS Academy prowadzonej przez Marcina Maszczyka oraz Władysława Średniawę. Sporty rakietowe ma we krwi. Sportowe zacięcie i charakter postara się Wam przekazać w pakiecie z nową wiedzą, a wdrożenie wszystkich elementów sprawi, że zakochacie się w padlu tak jak cała nasza społeczność. Mateusz prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi, jak i osobami dopiero zaczynającymi swoją przygodę oraz tymi już bardziej zaawansowanymi.

Skontaktuj się bezpośrednio z Mateuszem pod numerem telefonu:
605 728 635