Close

Zapoznaj się z lokalizacjami, w których można zagrać w padel. Poznaj kluby, z którymi współpracujemy na co dzień. Gdzie można zagrać w Padla? Województwo Śląskie oferuje obecnie kilka miejsc do gry w Padla. Każdego roku w lecie można zagrać na kortach MORiS Chorzów, gdzie w okresie od marca do września czynny jest oświetlony kort do Padla. Odbywają się tam turnieje oraz liczne wydarzenia promujące Padel. Drugie miejsce, do którego najchętniej udają się gracze to Dąbrowa Górnicza, gdzie na podobnych zasadach jak w Chorzowie, można zagrać w Padla w ciepłych miesiącach roku kalendarzowego.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo śląskie

W których miejscach na Śląsku można aktywnie zagrać w Padla? Największe miasta takie jak Tychy, Katowice, Zabrze, Chorzów, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała czekają na nowe inicjatywy związane z Padlem. Sprawdź aktualnie działające korty oraz planowane inwestycje:

PADEL ŚLĄSK PADEL ŚLĄSK

Gdzie zagrać w Padel - Województwo małopolskie

Padel rozwija się w Polsce dynamicznie a jednym z pierwszych województw, w którym się pojawił jest województwo małopolskie. Zapoznaj się z poniższą listą klubów do gry w Padel w małopolsce.

PADEL MAŁOPOLSKIE PADEL MAŁOPOLSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo mazowieckie

Warszawa była pierwszym miastem w Polsce, do którego zawitał Padel. Obecnie Można tam zagrać w klubach ProPadel, WKT Mera, Decathlon Targówek, Sinus Sport Club oraz na Bulwarach Wiślanych.

PADEL MAZOWIECKIE PADEL MAZOWIECKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo świętokrzyskie

Aktualnie w województwie świętokrzyskim funkcjonuje jeden klub do gry w padel. Jest to klub zlokalizowany w Point Sport Club, gdzie można zagrać również w tenisa.

PADEL ŚWIĘTOKRZYSKIE PADEL ŚWIĘTOKRZYSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo lubuskie

Padel rozwija się również w województwie lubuskim. Aktualnie posiadamy informacje o jedynym korcie do gry w padel w ośrodku Hotel Woiński SPA w Lubniewicach.

PADEL LUBUSKIE PADEL LUBUSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie oferuje 3 odkryte korty do gry w padel zlokalizowane w Ośrodku Dadaj. Z infrastruktury można korzystać prywatnie oraz w ramach organizowany obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

PADEL WARMIŃSKO-MAZURSKIE PADEL WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo zachodniopomorskie

Jeden z największych klubów do gry w Padel w Polsce mieści się obecnie w Szczecinie w Fabryce Energii.

PADEL ZACHODNIOPOMORSKIE PADEL ZACHODNIOPOMORSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo wielkopolskie

Padel Team realizuje w Wielkopolsce projekty w Poznaniu i innych miastach.

PADEL WIELKOPOLSKA PADEL WIELKOPOLSKA

Gdzie zagrać w Padel - Województwo dolnośląskie

Na terenie województwa dolnośląskiego nie powstały jeszcze korty do padla. Jednakże miłośnicy padla, którzy zamieszkują to województwo, nie muszą rezygnować ze swojej pasji. Stosunkowo niedaleko położone są korty w Lubniewce, w województwie lubuskim i na Śląsku.

PADEL DOLNY ŚLĄSK PADEL DOLNY ŚLĄSK

Gdzie zagrać w Padel - Województwo podkarpackie

Mieszkańcy województwa podkarpackiego mają na ten moment do dyspozycji jeden kort do padla, który znajduje się w klubie Carthagowola przy ulicy Akacjowej 1 w Turbii

PADEL PODKARPACKIE PADEL PODKARPACKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo łódzkie

Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą cieszyć się dostępem do kortów do padla w Łodzi. Poznaj łódzkie ośrodki, które oferują korty do padla i skorzystaj z ich oferty.

PADEL ŁÓDZKIE PADEL ŁÓDZKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo pomorskie

Mieszkańcy województwa pomorskiego mogą cieszyć się dostępem do kortów do padla w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie. Dowiedz się, w jakich pomorskich klubach sportowych i w jakich godzinach możesz zagrać w swoją ulubioną grę rakietową.

PADEL POMORSKIE PADEL POMORSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo kujawsko-pomorskie

Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Korty znajdują się w Warszawie, Łodzi, w mazurskich Wilimach oraz w Gdańsku, Gdyni  i Wejherowie.

PADEL KUJAWSKO-POMORSKIE PADEL KUJAWSKO-POMORSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo lubelskie

Mieszkańcy województwa lubelskie mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Korty znajdują się w okolicach Warszawy oraz  w podkarpackiej Turbii.

PADEL LUBELSKIE PADEL LUBELSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo opolskie

Mieszkańcy województwa opolskiego mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Specjalnie dostosowane korty mieszczą się w sąsiednim województwie śląskim, gdzie zagrać można np. w Jaworznie, Żorach czy Dąbrowie Górniczej.

PADEL OPOLSKIE PADEL OPOLSKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo podlaskie

Mieszkańcy województwa podlaskiego mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Stosunkowo niedaleko znajdują się korty w położonym na Mazurach ośrodku Żeglarska Zatoka w Wilimach oraz w Warszawie.

PADEL PODLASKIE PADEL PODLASKIE

Napisz do nas

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WRÓCIMY Z ODPOWIEDZIĄ