KORTY DO PADLA W POLSCE

Padel jest Twoją pasją, ulubionym sportem, w który starasz się rozwijać, a także sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu? Szukasz ciekawych resortów z kortami do padla, w których możesz rozwinąć swoje umiejętności, wziąć udział w rozgrywkach i poobserwować profesjonalistów, a przy okazji zrelaksować się i odpocząć od codzienności? Poznaj ciekawe miejsca w Europie, w których padel gra jest na pierwszym miejscu.

Chorzów

Mieszkańcy Chorzowa mogą swobodnie korzystać z kortów do padla, znajdujących się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ulicy Katowickiej 6, nieopodal terenu tzw. AKS-u. Obecnie dostępne są tam dwa korty.

Dąbrowa Górnicza

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej mogą grać w padel na korcie, który w Zagłębiu powstał jako pierwszy, czyli na korcie należącym do klubu Speed Squash Club, znajdującym się przy ulicy Łańcuckiego 10 (wejście od strony ulicy Granicznej).

Jaworzno

W Jaworznie kort do gry w Padel znajduje się w nowoczesnym centrum sportowym Via Sport przy ulicy Wojska Polskiego 1. Zadaszony kort czynny jest przez cały rok. Dużym udogodnieniem jest możliwość internetowej rezerwacji. W obiekcie odbywają się też zorganizowane szkolenia z gry dla dzieci.

Żory

Żory

Kort do padla w Żorach usytuowany jest przy ulicy Folwareckiej obok Hali Widowiskowo-Sportowej i jest kortem otwartym, czynnym wyłącznie ciepłą porą. Jednakże w sezonie w padel można grać tam przez całą dobę. 

Kraków

Kraków

Mieszkańcy stolicy województwa małopolskiego mogą spróbować gry w padel w ośrodku Fame Sport Club, przy ulicy Jana Dekerta 21. Jest to pierwszy klub z kortami do padla w Krakowie. Ośrodek oferuje 2 korty do padla oraz rozbudowaną infrastrukturę, która podnosi komfort korzystania z jego usług.

Kozerki

W Kozerkach znajduje się jeden otwarty, trawiasty kort do padla. Tenis Kozerki to kompleksowy klub tenisowy, w którym znajduje się także kort do padla.

Warszawa

Korty do padla w Warszawie w Klubie Tenisowym Mera znajdują się przy Alei Bohaterów Września 12. Dostępne są tam 2 trawiaste korty do padla, czynne już od godziny 6:00.

Warszawa

Ośrodek ProPadel, który znajduje się przy ulicy Jutrzenki 12, oferuje aż 5 zadaszonych, całorocznych kortów do gry w padel. Chcąc spróbować swoich sił w tym sporcie, możesz wykupić abonament, w ramach którego otrzymasz możliwość codziennej gry oraz dostęp do klubu. Możesz wykupić również dostęp do Ligi PWL i rywalizować o sportowe trofea.

Warszawa

Sinus Sport Club, w którym możesz korzystać z jednego otwartego kortu. Klub znajduje się przy ulicy Wał Zawodowski 99 w Warszawie-Wilanów. Kort możesz zarezerwować przez internet, a do wyboru masz atrakcyjne cenowo karnety.

Warszawa

Warszawa

W padel możesz zagrać również na warszawskim Targówku przy sklepie Decathlon, przy ulicy Geodezyjnej 76. Otwarty kort czynny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu, a rezerwacji możesz dokonać w wygodny sposób online.

Warszawa

W Wesołej znajduje się jeden otwarty kort, należący do klubu Happy Padel. Kort do Padla w Wesołej jest czynny codziennie w godzinach 6:00–22:00. Kort znajduje się przy ulicy Jana Kilińskiego 26 w dzielnicy Wesoła w Warszawie.

Konstancin

W Konstancinie miłośnicy padla mogą próbować swoich sił w tej grze na krytym korcie, mieszczącym się w kompleksie klubu Garden Club Sports & Health. W klubie znajdują się też boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy i siłownia.

Lubniewice

Lubniewice

W padla można zagrać w Hotel Woiński SPA. Goście  mogą dodatkowo korzystać m.in. właśnie z kortów do padla i tenisa ziemnego. Inne atrakcje dostępne w hotelu to m.in. jacuzzi, kompleks saun, basen, tenis stołowy, sala fitness i siłownia oraz grota solna.

Wilimy

Wilimy

Zagrać w padel można w ośrodku Żeglarska Zatoka – Rumszewicz Sailing w Wilimach. Do dyspozycji są tam aż trzy korty do padla, z których można korzystać przez całą dobę.

Szczecin

Szczecin

Mieszkańcy Szczecina i okolic, a także miłośnicy padla z całego województwa zachodniopomorskiego mają możliwość rywalizowania w klubie Fabryka Energii przy ulicy Łukasińskiego 110. Jest to znane wśród miłośników sportu centrum sportów rakietowych, w których możesz uprawiać tenis ziemny, tenis stołowy, badminton oraz od niedawna także padel.

Turbia

Turbia

Mieszkańcy województwa podkarpackiego mają na ten moment do dyspozycji jeden kort do padla, który znajduje się w klubie Carthagowola przy ulicy Akacjowej 1 w Turbii. Jest to pierwszy oddany do użytku kort do padla na Podkarpaciu. Otwarty kort z trawiastą nawierzchnią zapewnia świetne warunki do gry w ciepłym sezonie.

Łódź

Łódź

Łodzianie i mieszkańcy województwa łódzkiego mogą grać w padel w ośrodku Pomorska Tenis, który mieści się w przy ulicy Pomorskiej 431. Miłośnicy tego sportu mają tam do dyspozycji dwa deblowe korty do padla. Jeden z nich jest zadaszony, drugi natomiast znajduje się na otwartym powietrzu.

Gdańsk

Mieszkańcy Gdańska i okolic mogą zagrać w padel Centrum Sportowym PADBOX przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1, nieopodal gdańskiego stadionu. W ośrodku znajdują się trzy korty na otwartym powietrzu, które czynne są przez całą dobę.

Gdynia

W Trójmieście w padel możesz zagrać także w ośrodku Gdynia Padel Club. Dostępne są tam dwa korty na wolnym powietrzu, czynne w godzinach 10:00–22:00. Ośrodek nie tylko udostępnia swoje korty wszystkim chętnym osobom, które chcą zagrać w padel z przyjaciółmi, ale też organizuje różnego rodzaju rozgrywki.

Wejherowo

Wejherowo

W województwie pomorskim w padel mogą zagrać także goście ośrodka golfowego Sierra Golf Resort. Znajduje się tam jeden kort, z którego korzystać mogą goście resortu, którzy wcześniej dokonują rezerwacji pobytu.

Wrocław

Wrocław

Niechorze

Niechorze

Poznań

Poznań

POSIR Poznań

Śląsk

W których miejscach na Śląsku można aktywnie zagrać w Padla? Największe miasta takie jak Tychy, Katowice, Zabrze, Chorzów, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała czekają na nowe inicjatywy związane z Padlem. Sprawdź aktualnie działające korty oraz planowane inwestycje:


Padel śląsk

Gdzie zagrać w Padel - Województwo śląskie

W których miejscach na Śląsku można aktywnie zagrać w Padla? Największe miasta takie jak Tychy, Katowice, Zabrze, Chorzów, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała czekają na nowe inicjatywy związane z Padlem. Sprawdź aktualnie działające korty oraz planowane inwestycje:

Gdzie zagrać w Padel - Województwo małopolskie

Padel rozwija się w Polsce dynamicznie a jednym z pierwszych województw, w którym się pojawił jest województwo małopolskie. Zapoznaj się z poniższą listą klubów do gry w Padel w małopolsce.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo mazowieckie

Warszawa była pierwszym miastem w Polsce, do którego zawitał Padel. Obecnie Można tam zagrać w klubach ProPadel, WKT Mera, Decathlon Targówek, Sinus Sport Club oraz na Bulwarach Wiślanych.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo świętokrzyskie

Padel rozwija się w Polsce dynamicznie a jednym z pierwszych województw, w którym się pojawił jest województwo małopolskie. Zapoznaj się z poniższą listą klubów do gry w Padel w małopolsce.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo lubuskie

 

Również w województwie lubuskim. Aktualnie posiadamy informacje o jedynym korcie do gry w padel w ośrodku Hotel Woiński SPA w Lubniewicach.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie oferuje 3 odkryte korty do gry w padel zlokalizowane w Ośrodku Dadaj. Z infrastruktury można korzystać prywatnie oraz w ramach organizowany obozów sportowych dla dzieci i młodzieży

Gdzie zagrać w Padel - Województwo zachodniopomorskie

Jeden z największych klubów do gry w Padel w Polsce mieści się obecnie w Szczecinie w Fabryce Energii.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo wielkopolskie

Padel Team realizuje w Wielkopolsce projekty w Poznaniu i innych miastach.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo dolnośląskie

Na terenie województwa dolnośląskiego nie powstały jeszcze korty do padla. Jednakże miłośnicy padla, którzy zamieszkują to województwo, nie muszą rezygnować ze swojej pasji. Stosunkowo niedaleko położone są korty w Lubniewce, w województwie lubuskim i na Śląsku.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo podkarpackie

Mieszkańcy województwa podkarpackiego mają na ten moment do dyspozycji jeden kort do padla, który znajduje się w klubie Carthagowola przy ulicy Akacjowej 1 w Turbii

Gdzie zagrać w Padel - Województwo łódzkie

Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą cieszyć się dostępem do kortów do padla w Łodzi. Poznaj łódzkie ośrodki, które oferują korty do padla i skorzystaj z ich oferty.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo pomorskie

Mieszkańcy województwa pomorskiego mogą cieszyć się dostępem do kortów do padla w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie. Dowiedz się, w jakich pomorskich klubach sportowych i w jakich godzinach możesz zagrać w swoją ulubioną grę rakietową.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo kujawsko-pomorskie

Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Korty znajdują się w Warszawie, Łodzi, w mazurskich Wilimach oraz w Gdańsku, Gdyni  i Wejherowie.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo lubelskie

Mieszkańcy województwa lubelskie mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Korty znajdują się w okolicach Warszawy oraz  w podkarpackiej Turbii.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo opolskie

Mieszkańcy województwa opolskiego mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Specjalnie dostosowane korty mieszczą się w sąsiednim województwie śląskim, gdzie zagrać można np. w Jaworznie, Żorach czy Dąbrowie Górniczej.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo podlaskie

Mieszkańcy województwa podlaskiego mogą korzystać z kortów do padla w pobliskich województwach. Stosunkowo niedaleko znajdują się korty w położonym na Mazurach ośrodku Żeglarska Zatoka w Wilimach oraz w Warszawie.