Close

Zapoznaj się z lokalizacjami, w których można zagrać w padel. Poznaj kluby, z którymi współpracujemy na co dzień. Gdzie można zagrać w Padla? Województwo Śląskie oferuje obecnie kilka miejsc do gry w Padla. Każdego roku w lecie można zagrać na kortach MORiS Chorzów, gdzie w okresie od marca do września czynny jest oświetlony kort do Padla. Odbywają się tam turnieje oraz liczne wydarzenia promujące Padel. Drugie miejsce, do którego najchętniej udają się gracze to Dąbrowa Górnicza, gdzie na podobnych zasadach jak w Chorzowie, można zagrać w Padla w ciepłych miesiącach roku kalendarzowego.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo śląskie

W których miejscach na Śląsku można aktywnie zagrać w Padla? Największe miasta takie jak Tychy, Katowice, Zabrze, Chorzów, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała czekają na nowe inicjatywy związane z Padlem. Sprawdź aktualnie działające korty oraz planowane inwestycje:

PADEL ŚLĄSK PADEL ŚLĄSK

Gdzie zagrać w Padel - Województwo małopolskie

Padel rozwija się w Polsce dynamicznie a jednym z pierwszych województw, w którym się pojawił jest województwo małopolskie. Zapoznaj się z poniższą listą klubów do gry w Padel w małopolsce.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo mazowieckie

Warszawa była pierwszym miastem w Polsce, do którego zawitał Padel. Obecnie Można tam zagrać w klubach ProPadel, WKT Mera, Decathlon Targówek, Sinus Sport Club oraz na Bulwarach Wiślanych.

PADEL MAZOWIECKIE PADEL MAZOWIECKIE

Gdzie zagrać w Padel - Województwo świętokrzyskie

Aktualnie w województwie świętokrzyskim funkcjonuje jeden klub do gry w padel. Jest to klub zlokalizowany w Point Sport Club, gdzie można zagrać również w tenisa.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo lubuskie

Padel rozwija się również w województwie lubuskim. Aktualnie posiadamy informacje o jedynym korcie do gry w padel w ośrodku Hotel Woiński SPA w Lubniewicach.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie oferuje 3 odkryte korty do gry w padel zlokalizowane w Ośrodku Dadaj. Z infrastruktury można korzystać prywatnie oraz w ramach organizowany obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo zachodniopomorskie

Jeden z największych klubów do gry w Padel w Polsce mieści się obecnie w Szczecinie w Fabryce Energii.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo wielkopolskie

Padel Team realizuje w Wielkopolsce projekty w Poznaniu i innych miastach.

PADEL WIELKOPOLSKA PADEL WIELKOPOLSKA

Gdzie zagrać w Padel - Województwo dolnośląskie

Na terenie województwa dolnośląskiego nie powstały jeszcze korty do padla. Jednakże miłośnicy padla, którzy zamieszkują to województwo, nie muszą rezygnować ze swojej pasji. Stosunkowo niedaleko położone są korty w Lubniewce, w województwie lubuskim i na Śląsku.

PADEL DOLNY ŚLĄSK PADEL DOLNY ŚLĄSK

Gdzie zagrać w Padel - Województwo podkarpackie

Mieszkańcy województwa podkarpackiego mają na ten moment do dyspozycji jeden kort do padla, który znajduje się w klubie Carthagowola przy ulicy Akacjowej 1 w Turbii

PADEL PODKARPACKIE PADEL PODKARPACKIE

Napisz do nas

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WRÓCIMY Z ODPOWIEDZIĄ