Produkcja kortów do Padla

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą kortów do Padla autorskiego projektu. Wzorujemy się na najlepszych produktach dostępnych na rynku jednocześnie wprowadzając innowacje poprawiające ergonomię konstrukcji. Oferujemy korty do gry podwójnej singlowej oraz produkt premium przeznaczony do w pełni profesjonalnej gry – korty panoramiczne. Zapoznaj się z ofertą naszych kortów do padla. W naszej ofercie znajduje się również usługa montażu i demontażu oraz kołnierze stabilizujące.

Korty Padel Team Double

Kort Double to stanadrdowy kort do gry podwójnej o wymiarach 10 x 20 m. Jest wykonany z profila zamkniętego o grubości 2 mm. Konstrukcja o gatunku S235 malowana proszkowo na kolor matowy RAL9005. Konstrukcja składa się z pełnych ram, połączonych ze sobą śrubami ze stali nierdzewnej. Ściany boczne wypełnione siatką, malowane proszkowo. Oszklenie kortów wykonane z szyb hartowanych 10 mm, łączonych do konstrukcji poprzez stożkowe śruby ze stali nierdzewnej. W zestawie siatka środkowa do gry oraz oświetlenie LED.

Korty Padel Team Panoramiczne

Korty Panoramiczne przeznaczone są do gry turniejowej. Różnica między kortem Padel Panoramicznym a kortem Padel Double widoczna jest w szczytowych ścianach o szerokości 10 m. Nie ma tutaj standardowego profila oddzielającego szyby. Dzięki temu gra w Padel staje się jeszcze bardziej widowiskowa. Widzowie mogą podziwiać grę w każdym detalu. W kortach Panoramicznych stosujemy szyby hartowane o grubości 12 mm. W zestawie siatka środkowa do gry oraz oświetlenie LED.

Korty Padel Team Single

Kort Single to najrzadziej występujący rodzaj kortu. Jest przeznaczony do gry pojedynczej i ma wymiary 6 x 20 m. Jest wykonany z profila zamkniętego o grubości 2 mm. Konstrukcja o gatunku S235 malowana proszkowo na kolor matowy RAL9005. Konstrukcja składa się z pełnych ram, połączonych ze sobą śrubami ze stali nierdzewnej. Ściany boczne wypełnione siatką, malowane proszkowo. Oszklenie kortów wykonane z szyb hartowanych 10 mm, łączonych do konstrukcji poprzez stożkowe śruby ze stali nierdzewnej. W zestawie siatka środkowa do gry oraz oświetlenie LED.

Murawa do kortów Double i Panoramicznych

Oferujemy kilka typów muraw do kortów Padel Double i Panoramicznych. Najpopularniejsza murawa to murawa Tournament 12 mm. To trawa syntetyczna o łącznej powierzchni 200 m2. Dostępna jest w kolorze niebieskim i zielonym.

Oświetlenie

Stosujemy profesjonalne oświetlenie do kortów Double, Single i Panoramicznych. Oświetlenie to 8 lamp o mocy 150 W i wysokiej wydajności, montowanych na 6-metrowych słupach. Stosujemy lampy o klasie energentycznej A++ i temperaturze pracy od -30°C aż do +45°C.

Zapytaj o ofertę

Napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę na korty do Padla.