Padel na Śląsku

W których miejscach na Śląsku można aktywnie zagrać w Padla? Największe miasta takie jak Tychy, Katowice, Zabrze, Chorzów, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała czekają na nowe inicjatywy związane z Padlem.

Gdzie można zagrać w Padla? Województwo Śląskie oferuje obecnie kilka miejsc do gry w Padla. Każdego roku w lecie można zagrać na kortach MORiS Chorzów, gdzie w okresie od marca do września czynny jest oświetlony kort do Padla. Odbywają się tam turnieje oraz liczne wydarzenia promujące Padel. Drugie miejsce, do którego najchętniej udają się gracze to Dąbrowa Górnicza, gdzie na podobnych zasadach jak w Chorzowie, można zagrać w Padla w ciepłych miesiącach roku kalendarzowego.

Krótko o województwie śląskim. Województwo śląskie ma powierzchnię 12 333,09 km². Jest położone na obszarze Niziny Śląskiej, Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, Kotliny Oświęcimskiej, Pogórza Zachodniobeskidzkiego, Beskidów Zachodnich. Więcej informacji o województwie śląskim znajdziesz na stronie Wikipedii.

Padelteam Tychy - pierwszy klub Padla na Śląsku

Aktywność związana z Padlem na Śląsku

Padel Team - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Padla. Promujemy nowy sport rakietowy w Polsce. Zrzeszamy miłośników sportów rakietowych a w szczególności Padla. Zobacz gdzie działamy.
Telefon: 880 504 461
Os. Sikorskiego 52
44-240, Żory