test

W Tychach powstaje centrum do gry w Padla od „PadelTeam”

To już oficjalna informacja! W Tychach przy ul. Lawendowej powstanie pierwsze Centrum do gry w Padla na Śląsku. Kompleks będzie składał się z czterech kortów oraz profesjonalnego zaplecza socjalnego, w skład którego wejdą szatnie oraz natryski dla klubowiczów. Trwają obecnie prace projektowe oraz procedura uzyskiwania pozwolenia na budowę hali, która zadaszy kompleks.

Padelteam Tychy

Padelteam Tychy to kompleks 4 kortów do gry w Padla, zaplecze socjalne dla klubowiczów, strefa chillout umożliwiająca obserwowanie innych zawodników w trakcie gry, a także sklep i wypożyczalnia sprzętu do gry w Padla. Projekt jest bezpośrednio koordynowany przez Padelteam Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Padla, jednak inwestorzy na ten moment proszą o zachowanie dyskrecji i nieujawnianie szczegółów inwestycji do momentu uzyskania stosownych pozwoleń na budowę i dopięcia szczegółów formalnych inwestycji.


Sprawdź wszystkie dostępne korty: Padel Tychy (woj. Śląskie)


Wiadomo jednak, że teren pod budowę to prawie 1900 m2 działki w samym centrum Tychów. Projekt zakłada budowę całorocznego, nowoczesnego kompleksu do gry w Padla wraz z kilkunastoma miejscami parkingowymi udostępnionymi tylko dla klientów obiektu. To największa tego typu inwestycja w południowej Polsce.

Klub do gry w Padla w Tychach – kiedy poznamy wizualizacje?

Wkrótce mają pojawić się pierwsze wizualizacje hali sportowej, pod którą znajdą się korty do Padla w Tychach. Będziemy na bieżąco informowali o postępach prac oraz o ewentualnych zmianach i nowościach wokół tej inwestycji. Przypomnijmy, że Klub Padelteam Tychy będzie pierwszym całorocznym klubem do gry w Padla na terenie południowej Polski. Cieszymy się, że ta inicjatywa wreszcie weszła w życie i już niedługo fani tej dyscypliny będą mieli do dyspozycji profesjonalny klub do gry w Padla na terenie Śląska.


Facebook
Twitter
Reddit

Vi utvecklar Padel i Polen. Vi bygger en gemenskap. Vi för samman klubbarna för att spela Padel.

KONTAKTA
Adress:

Jesionowa 22/8.5, 40-158 Katowice

Adress e-post

tychy@padelteam.pl

Copyright 2023 padelteam.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.