PADEL MAZOWIECKIE

Coraz większa liczba Polaków ma możliwość spróbowania gry w padla, który zdobywa rzesze kolejnych fanów w całej Europie, a w Polsce także dzięki inwestycjom Padel Team. W naszym kraju najwięcej kortów do swojej dyspozycji mają mieszkańcy województwa mazowieckiego. Poznaj wszystkie korty do padla w stolicy i innych okolicach Mazowsza i przekonaj się, że warto uprawiać ten sport.

Padel w woj. mazowieckim

Mieszkańcy województwa mazowieckiego mają w tym momencie do dyspozycji aż 12 kortów do padla, rozmieszczonych głównie w Warszawie, ale też w innych miejscowościach na terenie Mazowsza. Dobra wiadomość jest taka, że rosnąca popularność tego sportu napędza kolejne inwestycje, dzięki którym mieszkańcy Warszawy i okolic z pewnością będą mieli jeszcze więcej możliwości do gry w tę pasjonującą grę.

Korty do padla Warszawa ‒ gdzie zagrać?

Mieszkańcy Warszawy mogą grać w padel w aż pięciu ośrodkach sportowych, rozmieszczonych w różnych dzielnicach miasta. Poznaj je i zdecyduje, w którym chcesz spróbować swoich sił na korcie.

ProPadel

Ośrodek ProPadel, który znajduje się przy ulicy Jutrzenki 12, oferuje aż 5 zadaszonych, całorocznych kortów do gry w padel. Chcąc spróbować swoich sił w tym sporcie, możesz wykupić abonament, w ramach którego otrzymasz możliwość codziennej gry oraz dostęp do klubu. Możesz wykupić również dostęp do Ligi PWL i rywalizować o sportowe trofea. Kort możesz zarezerwować online, masz także możliwość skorzystania z zajęć z trenerem.

ProPadel Warszawa – godziny otwarcia:

  • Pn–Pt – 16:30–23:00;
  • Sb–Nd – 10:00–23:00.

Squash Warszawa Sinus Sport Club

Sinus Sport Club, w którym możesz korzystać z jednego otwartego kortu. Klub znajduje się przy ulicy Wał Zawodowski 99 w Warszawie-Wilanów. Kort możesz zarezerwować przez internet, a do wyboru masz atrakcyjne cenowo karnety. W klubie Sinus możesz skorzystać z zajęć z trenerem. Kort czynny jest przez cały tydzień od godziny 7:00 do 23:00.

Warszawski Klub Tenisowy Mera

Korty do padla w Warszawie w Klubie Tenisowym Mera znajdują się przy Alei Bohaterów Września 12. Dostępne są tam 2 trawiaste korty do padla, czynne już od godziny 6:00.

Decathlon Targówek

W padel możesz zagrać również na warszawskim Targówku przy sklepie Decathlon, przy ulicy Geodezyjnej 76. Otwarty kort czynny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu, a rezerwacji możesz dokonać w wygodny sposób online.

Happy Padel – korty Wesoła

W Wesołej znajduje się jeden otwarty kort, należący do klubu Happy Padel. Kort do Padla w Wesołej jest czynny codziennie w godzinach 6:00–22:00. Kort znajduje się przy ulicy Jana Kilińskiego 26 w dzielnicy Wesoła w Warszawie.

Korty do padla w województwie mazowieckim

Padel w mazowieckim to nie tylko korty w Warszawie, ale również 2 inne lokalizacje, w których miłośnicy tej gry mogą aktywnie spędzać czas na korcie i z rakietą. Gdzie poza Warszawą znajdują się korty do padla?

Padel Kozerki

W Kozerkach znajduje się jeden otwarty, trawiasty kort do padla. Tenis Kozerki to kompleksowy klub tenisowy, w którym znajduje się także kort do padla, czynny:
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–22:00;
  • w weekendy od 8:00 do 20:00.
Kort znajduje się przy ulicy Jowisza 92 w Kozerkach.

Padel Konstancin

W Konstancinie miłośnicy padla mogą próbować swoich sił w tej grze na krytym korcie, mieszczącym się w kompleksie klubu Garden Club Sports & Health. W klubie znajdują się też boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy i siłownia. Jeśli jesteś zainteresowany grą w padel w Konstancinie, odwiedź stronę klubu i sprawdź dostępne terminy.

Padel mazowieckie – nowe korty

Popularność padla w Polsce stale rośnie, a to ciągnie za sobą nowe inwestycje w niezbędną infrastrukturę. Wybrane inwestycje są realizowane również przez Padel Team. Jeśli jesteś miłośnikiem tego sportu, śledź naszą stronę i bądź na bieżąco ze wszystkimi dostępnymi aktualnie kortami do padla w województwie mazowieckim.