PADEL MAŁOPOLSKIE

Jesteś mieszkańcem województwa małopolskiego i szukasz możliwości do zagrania w padel? Mamy dla Ciebie dobre informacje! Na terenie Małopolski dostępna jest infrastruktura do padla, z której mogą korzystać wszyscy miłośnicy tej gry. Dowiedz się, gdzie w województwie małopolskim znajdują się ośrodki padla i w jakich godzinach są otwarte. Podpowiemy Ci też, w jaki sposób możesz przyczynić się do rozwoju i popularyzacji padla w swoim regionie, robiąc inwestycje w infrastrukturę.

 

Padel w woj. małopolskim

Mieszkańcy województwa małopolskiego – zarówno ci, którzy zdążyli już przekonać się o wspaniałości gry w padel, jak i ci, którzy jeszcze nie mieli tej okazji – nie mogą narzekać na brak możliwości gry w padel w swoim regionie. Więcej ośrodków, które posiadają korty do padla mają bowiem tylko województwa mazowieckie i śląskie. Co więcej, bardzo blisko granicy z Małopolską znajdują się 4 śląskie kluby z kortami do padla. Znajdujące się na terenie województwa małopolskiego korty do padla, to nowoczesne obiekty, w których zagrasz komfortowo i bezpiecznie.

Korty do padla w Małopolsce znajdują się w Krakowie, Tarnowie i Wolbromiu.

Padel Kraków

Mieszkańcy stolicy województwa małopolskiego mogą spróbować gry w padel w ośrodku Fame Sport Club, przy ulicy Jana Dekerta 21. Jest to pierwszy klub z kortami do padla w Krakowie. Ośrodek oferuje 2 korty do padla oraz rozbudowaną infrastrukturę, która podnosi komfort korzystania z jego usług. Grając w padel w Krakowie w Fame Sport Club, możesz korzystać z szatni, prysznica, a nawet sauny. Nie musisz posiadać własnego sprzętu, bowiem rakiety i piłki do padla możesz wypożyczyć w recepcji.Masz ochotę porywalizować? Fame Sport Club prowadzi ligę padla w Krakowie. Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie, by móc sprawdzić się w rywalizacji z innymi graczami.Padel Kraków– godziny otwarcia:W Fame Sport Club w Krakowie możesz grać w padel przez 7 dni w tygodniu. Klub otwarty jest od godziny 7:00 do 22:30.

Korty Dąbrowa Górnicza – gdzie zagrać w padel?

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej mogą grać w padel na korcie, który w Zagłębiu powstał jako pierwszy, czyli na korcie należącym do klubu Speed Squash Club, znajdującym się przy ulicy Łańcuckiego 10 (wejście od strony ulicy Granicznej).Padel Dąbrowa Górnicza– godziny otwarcia:
  • Poniedziałek–Piątek – 07:00-23:00;
  • Sobota–Niedziela – 08:00-20:00.
Po zmroku jest możliwość oświetlenia kortów sztucznym światłem.

Wszystkie korty do padla w województwie Małopolskim

Podsumowując krótko zestawienie kortów do padla w Małopolsce, do dyspozycji masz:

  • 2 korty w ośrodku Fame Sport Club w Krakowie;
  • 1 kort do padla w Tarnowie w Centrum Sportów Spokojna przy ulicy Spokojnej 20C;
  • 1 kort w Wolbromiu przy Zespole Basenów Wolbrom przy ulicy Kamiennogórskiej 12.

Rozwijaj padel w województwie Małopolskim

W pobliżu Twojej miejscowości w Małopolsce nie ma kortów do padla? Możesz przyczynić się do rozwoju tej dyscypliny, inwestując w korty do padla w województwie małopolskim. We współpracy z Padel Team Polska – najszybciej rozwijającą się organizacją związaną z padlem w Polsce – możesz zbudować funkcjonalne, nowoczesne i w pełni ergonomiczne korty do padla.

Oferujemy budowę kortów dla deblistów i singlistów, a także korty z transparentnymi ścianami, dzięki którym widownia może swobodnie oglądać zmagania zawodników w organizowanych przez Twój ośrodek ligach lub innych rozgrywkach.