PADEL WIELKOPOLSKA

Padel staje się coraz popularniejszy w Europie, także w Polsce nieustannie przybywa miłośników tego sportu, a infrastruktura niezbędna do cieszenia się tą grą rozrasta się na terenie całego kraju. Czy w województwie wielkopolskim również znajdują się korty do padla? Poznaj wszystkie korty do padla w okolicach województwa wielkopolskiego i dowiedz się, jak możesz przyczynić się do rozwoju tej dyscypliny w Wielkopolsce.

Padel Poznań – gdzie zagrać?

Na terenie województwa wielkopolskiego aktualnie nie znajdują się czynne korty do padla. Nie oznacza to jednak, że mieszkańcy tego województwa nie mogą próbować swoich sił w tym sporcie. Stosunkowo blisko granic Wielkopolski można zagrać w padla w sąsiednich województwach – lubuskim i łódzkim.

Zbuduj korty do padla w województwie wielkopolskim z Padel Team

Prowadzisz klub tenisowy lub centrum sportu i rekreacji w Poznaniu lub innym mieście w Wielkopolsce. Zapewnij jego mieszkańcom dodatkową formę rozrywki, jaką jest możliwość gry w padel. Firma Padel Team zrealizowała już liczne inwestycje na terenie niemal całej Polski – dzięki nam swój ulubiony sport blisko domu mogą uprawiać padlowicze z Łodzi, Warszawy, Gdańska, Szczecina i Żor. Teraz czas na realizację inwestycji w Wielkopolsce.

Korty do Padla w Wielkopolsce – co możemy zrealizować?

Padel Team realizuje autorskie projekty kortów do padla. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się projektem związanym z padlem w Polsce. Z nami możesz zbudować korty do Padla w województwie wielkopolskim, które będą spełniały najwyższe współczesne standardy jakości, charakteryzujące się maksymalną ergonomia i komfortem korzystania z obiektu.

Nawiązując współpracę z Padel Team możesz budować korty w Poznaniu i innych miastach Wielkopolski. Realizujemy takie projekty, jak:

Korty Padel Team Double – klasyczne korty do gry podwójnej o wymiarach 10×20 metrów;

Korty Padel Team Panoramiczne – szczytowe szyby nie są połączone profilem, dlatego gra może być swobodnie obserwowana przez widzów;

Korty Padel Team Single – ich wymiary to 6×20 metrów, przeznaczone są do gry pojedynczej.

Korty do padla w województwie wielkopolskim, które możesz zrealizować w swoim ośrodku sportowym z firmą Padel Team, będą charakteryzowały się nawierzchnią z syntetycznej trawy w kolorze niebieskim lub zielonym. Oferujemy także przystosowane do architektury kortów i charakterystyki gry w padla oświetlenie, dzięki którym padel w Poznaniu będzie można uprawiać nawet przez całą dobę.

Padel Wielkopolska – rozwijaj z nami ulubioną dyscyplinę

Uwielbiasz padla i chcesz rozwinąć ten sport w swojej okolicy w województwie wielkopolskim? Z nami możesz przyczynić się do coraz szybszego tempa rozwoju i wzrostu popularności padla w Polsce.