test

Inter Padel Warszawa – nowoczesny ośrodek padla w stolicy

Szukasz nowoczesnego ośrodka, w którym możesz zagrać w padel w Warszawie? InterPadel Warszawa to klub z największą w Polsce liczbą nowoczesnych i spełniających najwyższe wymagania kortów do padla. Przekonaj się, jest to obecnie najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania tego sportu.

Inter Padel Warszawa – skorzystaj z 11 kortów do padla!

Inter Padel Warszawa to jeden z najnowocześniejszych ośrodków sportowych z kortami do padla w Polsce. Miłośnicy tego sportu mają tam do dyspozycji aż 11 zadaszonych, czynnych przez cały rok kortów – żaden inny klub padla w Polsce nie może pochwalić się obecnie tak dużą dostępnością kortów. Co więcej, Inter Padel Warszawa to jedyny na ten moment ośrodek w Polsce, który oferuje także korty do gry pojedynczej – w klubie dostępne są 2 korty singlowe. Obecność kortu panoramicznego umożliwia rozgrywanie widowiskowych meczów z udziałem publiczności.

Pomagamy rozwijać w Polsce padel – Warszawa dzięki nowemu klubowi stała się niekwestionowanym liderem pod względem dostępności kortów do padla w Polsce.

Poznaj Inter Padel Warszawa

Jeśli chcesz zagrać w padel na w najnowocześniejszym ośrodku w Polsce, udaj się do Inter Padel Warszawa – klubu zlokalizowanego w stolicy przy ulicy Bokserskiej 66A, w pobliżu toru wyścigów konnych na Służewcu. W klubie można korzystać z zajęć, pomocy trenerów oraz brać udział w turniejach i innych rozgrywkach.

Inter Padel Warszawa – godziny otwarcia

Klub Inter Padel Warszawa czynny jest przez cały tydzień przez 20 godzin na dobę. Z kortów możesz korzystać w godzinach 05:00 – 01:00. Rezerwacji możesz dokonać wygodnie poprzez interaktywnych kalendarz dostępny na stronie lub poprzez kontakt z klubem.

Cennik Inter Padel Warszawa

W Inter Padel Warszawa obowiązuje cennik dla primetime oraz poza czasem prime.

  • Primetime – w godzinach 16:00–23:00 oraz weekendy i święta obowiązująca cena to 160 zł/h.
  • Pozostałe godziny – od 120 do 145 zł/h.

Rezerwacji można dokonać na minimum 60 minut.

Wyposaż się w profesjonalny sprzęt

Nie masz swojej rakiety? To żaden problem! W Inter Padel Warszawa możesz wypożyczyć rakietę w samoobsługowym automacie za jedyne 20 zł. Pozostały sprzęt możesz i akcesoria pomocne w graniu w padel możesz kupić w znajdującym się na miejscu sklepie ProShop. Doradcy pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Zajęcia i treningi w Inter Padel Warszawa

Inter Padel w Warszawie to miejsce dla wszystkich miłośników padla. Klub organizuje zajęcia i kursy, a informacje o planie aktywności aktualizowane są każdego tygodnia m.in. na profilach klubu na Facebooku i Instagramie. Nie musisz zatem być wprawionym graczem – nawet jeśli zasady gry w padel są Ci obce, a Twoja technika gry nie jest jeszcze na najwyższym poziomie, Inter Padel Warszawa pomoże Ci wejść na wyższy poziom zaawansowania.

Rozgrywki i turnieje padla w Inter Padel Warszawa

Inter Padel Warszawa to miejsce, w którym swoje ambicje spełnią też gracze głodni rywalizacji sportowej. Klub organizuje rozgrywki ligowe i turnieje, a wszelkie informacje o terminach, zapisach oraz zasadach rywalizacji są na bieżąco zamieszczane w mediach społecznościowych Inter Padel Warszawa.

Niebawem kolejne korty!

Sukces Inter Padel Warszawa pozwala klubowi dalej się rozwijać. Wkrótce zostanie uruchomiony także oddział w Toruniu.

Facebook
Twitter
Reddit

Vi utvecklar Padel i Polen. Vi bygger en gemenskap. Vi för samman klubbarna för att spela Padel.

KONTAKTA
Adress:

Jesionowa 22/8.5, 40-158 Katowice

Adress e-post

tychy@padelteam.pl

Copyright 2023 padelteam.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.