test

Gdzie zagrać w padel w Małopolsce?

Spróbowałeś gry w padel i szukasz miejsc w Małopolsce, w których możesz porywalizować ze znajomymi lub wziąć udział w turniejach i rozgrywkach ligowych? Przygotowaliśmy dla Ciebie aktualne na lipiec 2022 zestawienie kortów do padla w województwie małopolskim. Zobacz, gdzie blisko domu możesz uprawiać swój ulubiony sport. Uważasz, że w Małopolsce powinno znaleźć się więcej kortów do padla? Podpowiemy Ci, jak rozwinąć tę dyscyplinę jako inwestor.

Korty do padla w województwie małopolskim – gdzie zagrać?

Mieszkańcy województwa małopolskiego nie mogą narzekać na brak kortów do padla w swoim regionie. Znajdują się one bowiem w trzech ośrodkach, zlokalizowanych w różnych okolicach województwa, dzięki czemu mieszkańcy większości powiatów mają do pokonania stosunkowo niewielką odległość do najbliższego kortu. W jakich miastach w Małopolsce możesz skorzystać z kortów do padla?

Padel Kraków

Stolica Małopolski jest jednym z miast, które rozwija się szybko i daje swoim mieszkańcom wiele możliwości rozrywki, w tym również okazję do gry w padel – Kraków dysponuje dwoma kortami do padla, mieszczącymi się na terenie Fame Sport Club przy ulicy Jana Dekerta 21. Ośrodek ma rozbudowaną infrastrukturę, dzięki której korzystanie z klubu jest naprawdę komfortowe. Co oferuje Fame Sport Club w Krakowie?

  • 2 korty do padla w Krakowie, dostępne przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 – 22:30.
  • Możliwość skorzystania z szatni, prysznica i sauny.
  • Wypożyczalnię sprzętu do padla.
  • Lokalne rozgrywki ligowe, dostępne dla wszystkich miłośników padla.

Padel Tarnów

W Tarnowie możesz zagrać w padel w Centrum Sportów Spokojna, zlokalizowanym się przy ulicy Spokojnej 20C. Dostępny jest tam jeden kort padla, znajdujący się na otwartym powietrzu. Wyposażony jest jednak w oświetlenie, umożliwiające grę po zmroku. Klub posiada własny sklepik, umożliwiający zakup sprzętu do padla. Kort otwarty jest przez cały tydzień, w godzinach:

  • od poniedziałku do piątku 7:00–22:00;
  • w weekendy 9:00–19:00.

Padel Wolbrom

W Wolbromiu znajduje się pierwszy otwarty w Małopolsce kort do padla. Zlokalizowany jest przy ulicy Kamiennogórskiej 12. Kort znajduje się na otwartym powietrzu i jest czynny w godzinach pracy Zespołu Basenów Wolbrom, tj.:

  • w poniedziałki 13:00–21:00;
  • od wtorku do piątku 8:00–21:00;
  • w weekendy 9:00–21:00.

Odwiedź sąsiednie województwa

Mieszkańcy zachodnich rejonów Małopolski mogą udać się do sąsiedniego województwa Śląskiego, gdzie znajduje się druga co do wielkości baza kortów do padla w Polsce (po województwie mazowieckim). Dowiedz się, gdzie zagrać w padel na Śląsku.

Rozwijaj padel w Małopolsce jako inwestor

Jesteś przedsiębiorcą, samorządowcem lub zarządzasz ośrodkiem sportowym? A może prowadzisz inną działalność, która pozwoli Ci zrealizować inwestycję w korty do padla. Jeśli chcesz popularyzować ten sport w swoim regionie i widzisz ku temu jakikolwiek potencjał, rozpocznij współpracę z Padel Team Polska. Realizujemy korty do padla o światowym standardzie jakości i funkcjonalności. Przekonaj się o tym, odwiedzając naszą ofertę.

Facebook
Twitter
Reddit

Vi utvecklar Padel i Polen. Vi bygger en gemenskap. Vi för samman klubbarna för att spela Padel.

KONTAKTA
Adress:

Jesionowa 22/8.5, 40-158 Katowice

Adress e-post

tychy@padelteam.pl

Copyright 2023 padelteam.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.