test

Gdzie zagrać w padel na Śląsku?

Mieszkający na Śląsku miłośnicy padla są w naprawdę uprzywilejowanej sytuacji, ponieważ to właśnie w województwie śląskim znajduje się druga największa po Mazowszu liczba ośrodków, w których znajdują się specjalistyczne korty. Aby zagrać w padel na Śląsku, nie musisz pokonywać dużych odległości, ponieważ sport ten ma się w tym regionie naprawdę dobrze i wciąż się rozwija. Poznaj dostępne ośrodki z kortami do padla w województwie śląskim.

Padel Śląsk – korty w Chorzowie

W Chorzowie możesz zagrać na w padel w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Katowickiej 6. Bywalcy klubu mają do dyspozycji dwa korty na otwartym powietrzu, które czynne są w ciepłym sezonie. Korty wyposażone są natomiast w sztuczne oświetlenie, dzięki czemu możesz grać także w godzinach wieczornych.

Godziny otwarcia:

  • Pn, Śr, Pt – 14:00–22:30;
  • Wt, Cz – 8:00–22:30;
  • S,N – 9:00–20:00.

Padel na Śląsku – korty w Dąbrowie Górniczej

Jest to pierwszy kort, jaki powstał na terenie Zagłębia, a konkretnie w klubie Speed Squash Club przy ulicy Łańcuckiego 10. Korty również zawierają sztuczne oświetlenie, które można uruchomić w przypadku chęci gry późną porą.

Godziny otwarcia:

  • Pn–Pt – 7:00–23:00;
  • S–N – 8:00–12:00.

Padel w województwie śląskim – korty w Jaworznie

W Jaworznie znajdują się bardzo nowoczesne i komfortowe korty do padla na Śląsku. Znajdują się w centrum sportowym Via Sport przy ulicy Wojska Polskiego 1. Kort zadaszony, dzięki czemu pasjonaci padla mogą korzystać z niego przez cały rok. Klub organizuje zajęcia szkoleniowe dla dzieci, propagując tę grę wśród najmłodszych.

Godziny otwarcia:

  • Pn–Pt – 6:00–22:00;
  • S–N – 8:00–20:00.

Padel Śląsk – korty w Żorach

Korty do padla w Żorach powstały jako inwestycja zrealizowana we współpracy z Padel Team Polska w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Kort znajduje się obok Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Folwareckiej. Jest to kort otwarty, czynny wyłącznie ciepłą porą. Jednakże dzięki oświetleniu zewnętrznemu można korzystać z niego przez całą dobę.

Korty do padla na Śląsku – planowane inwestycje

W padel na Śląsku niebawem będzie można zagrać także w Tychach. W mieście tym realizowana jest inwestycja, która przewiduje 4 całoroczne korty wraz z niezbędną infrastrukturą, która zagwarantuje bardzo komfortowe i bezpieczne warunki korzystania z obiektu. Będzie to najbardziej profesjonalny ośrodek do gry w padel w południowej Polsce.

Rozwijaj padel na Śląsku z Padel Team Polska

Ty także możesz przyczynić się do rozwoju padla na terenie województwa śląskiego. Jako inwestor podejmij współpracę z Padel Team Polska i stwórz dla mieszkańców swoich okolic nowoczesne, wygodne i w pełni funkcjonalne korty do padla na Śląsku.

Jak wygląda realizacja kortów do padla? Dlaczego to się opłaca? Tego dowiesz się z artykułu „Inwestycja w kort do padla – co warto wiedzieć?”.

Facebook
Twitter
Reddit

Vi utvecklar Padel i Polen. Vi bygger en gemenskap. Vi för samman klubbarna för att spela Padel.

KONTAKTA
Adress:

Jesionowa 22/8.5, 40-158 Katowice

Adress e-post

tychy@padelteam.pl

Copyright 2023 padelteam.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.