Close
Zorganizowaliśmy otwarcie kortów w Fabryce Energii w Szczecinie!

W sobotę, 18 grudnia 2021 w „Fabryce Energii” przy ul. Łukasińskiego 110 w Szczecinie nastąpiło oficjalne otwarcie sekcji do gry w padel zachodniopomorskie. Wraz z przyjaciółmi, właścicielami klubu, którzy są jednocześnie przedstawicielami marki Babolat na terenie Polski mieliśmy przyjemność zorganizować uroczysty event, w którym wzięło udział kilkudziesięciu zainteresowanych fanów sportów rakietowych.

Program przewidywał naukę gry dla najmłodszych oraz oficjalny mecz w którym gracze ze Szczecina podjęli przedstawicieli naszego Stowarzyszenia. Goście zostali wtajemniczeni w tajniki gry w Padel przez Alexa Naydenova, który odpowiada za szkolenie zawodników. Alex wytłumaczył zgromadzonym również detale oraz budowę klatek, w których rozgrywane są mecze.

Warto wspomnieć, że Fabryka Energii to nie tylko Padel. Jest to Centrum Rakietowe, w którym można zagrać w badmintona, tenisa stołowego oraz ziemnego. W ośrodku funkcjonuje aż 19 kortów do sportów rakietowych. Zachęcamy do odwiedzenia tego całorocznego klubu!

 

 

 

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WRÓCIMY Z ODPOWIEDZIĄ