PADEL ZACHODNIOPOMORSKIE

Jesteś mieszkańcem województwa zachodniopomorskiego i szukasz ośrodka portowego, w którym możesz zagrać w padel? Mamy dla Ciebie znakomite informacje! W Szczecinie możesz spróbować swoich sił w tym sporcie na jednych z najnowocześniejszych kortów w Polsce. Poznaj korty do padla w Szczecinie i przekonaj się, dlaczego warto grać w padel właśnie tam. Dowiedz się, w jaki sposób i Ty, jako inwestor, możesz przyczynić się do rozwoju i popularyzacji padla w województwie zachodniopomorskim.

Padel Szczecin – gdzie zagrać?

Mieszkańcy Szczecina i okolic, a także miłośnicy padla z całego województwa zachodniopomorskiego mają możliwość rywalizowania w klubie Fabryka Energii przy ulicy Łukasińskiego 110. Jest to znane wśród miłośników sportu centrum sportów rakietowych, w których możesz uprawiać tenis ziemny, tenis stołowy, badminton oraz od niedawna także padel. Od niedawna Padel w województwie zachodniopomorskim jest również obecny w Niechorzu, gdzie w Amber Park Spa można zagrać na jednym, deblowym, zewnętrznym korcie do Padla.

Padel w Szczecinie – ile kortów masz do dyspozycji?

W klubie znajdują się 3 korty do padla, które mieszczą się w zadaszonej hali. W związku z tym Szczecin jest jednym z nielicznych w dalszym ciągu miast w Polsce, gdzie możesz grać w padel przez cały rok.

Padel Szczecin – godziny otwarcia

W klubie Fabryka Energii możesz grać w padel przez cały tydzień, z wyjątkiem świąt państwowych, kiedy to obiekt pozostaje zamknięty. W jakich godzinach funkcjonuje klub Fabryka Energii w Szczecinie?

Poniedziałek–Piątek: 8:00–22:00;

Sobota–Niedziela: 9:00–21:00.

Nie musisz mieć własnego sprzętu ani umieć grać

Jeśli chcesz zagrać w padel w Szczecinie w klubie Fabryka Energii, nie musisz mieć własnego sprzętu. Rakietę wypożyczysz na miejscu. W klubie możesz także kupić zestaw piłek. Jeśli chcesz postawić swoje pierwsze kroki na korcie do padla, możesz liczyć na podpowiedzi pracowników klubu.

Weź udział w rozgrywkach

W Szczecinie możesz też rywalizować w rozgrywkach w padel. W klubie Fabryka Energii odbywają się rozgrywki ligowe oraz turnieje.

Rozwijaj padel w województwie zachodniopomorskim

Chcesz przyczynić się do rozwoju padla w Szczecinie i innych miejscowościach na Pomorzu Zachodnim? Jako inwestor możesz wybudować korty do padla w województwie zachodniopomorskim we współpracy z Padel Team Polska – najszybciej rozwijającą się organizacją związaną z padlem w Polsce.

Korty do padla w Polsce, które powstają we współpracy z Padel team, to nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne obiekty, spełniające najwyższe światowe standardy. Jakie korty do padla w Szczecinie lub innych miejscowościach na Pomorzu Zachodnim mogą powstać dzięki nawiązaniu współpracy z Padel Team?

Stawiamy korty dla deblistów (20 x 10 metrów), korty dla singlistów (20 x 6 metrów), a także korty panoramiczne, których ściany nie są łączone stalowymi profilami i dzięki temu umożliwiają swobodną obserwację rozgrywki przez publiczność.

Nawierzchnia kortów do padla zrealizowanych przez Padel Team Polska to wysokiej jakości trawa syntetyczna w kolorze zielonym lub niebieskim.

Prace ziemne i konstrukcyjne przeprowadzane są z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz zgodnie z kunsztem.

Korty mogą zawierać specjalistyczne oświetlenie, dostosowane do specyfiki obiektu oraz samej gry w padel, które pozwoli korzystać z kortu także w godzinach wieczornych i nocnych.

Jeśli zdążyłeś już docenić wszystkie walory tego pięknego sportu, możesz przyczynić się do tego, żeby coraz większa liczba mieszkańców województwa zachodniopomorskiego miała możliwość gry w padel. Jeżeli zarządzasz klubem lub ośrodkiem sportowym, działasz w samorządzie lub prowadzisz prywatne przedsiębiorstwo i chcesz wybudować w swojej okolicy korty do padla, rozpocznij współpracę z Padel team Polska.