PADEL ŚWIĘTOKRZYSKIE

Mieszkasz w Kielcach lub innej miejscowości w województwie świętokrzyskim i szukasz ośrodka sportowego, w którym możesz zagrać w padel? Zastanawiasz się, czy w Twoim regionie znajdują się korty do padla? Sprawdź, czy w Kielcach lub okolicy możesz zagrać w padel, dowiedz się, w jaki sposób możesz zapewnić mieszkańcom województwa świętokrzyskiego nowe korty do padla oraz przyczynić się do popularyzowania tej dyscypliny w swoim regionie.

Korty do padla Kielce – gdzie zagrać w padel w świętokrzyskim?

Padel powszechnie znany jest przede wszystkim w krajach hiszpańskojęzycznych i to właśnie tam tradycja uprawiania tego sportu rakietowego jest najdłuższa i najbarwniejsza. Jednakże w ostatnich latach popularność padla eksplodowała także w Europie, w tym również w Polsce. Wraz zainteresowaniem rośnie oczywiście liczba klubów sportowych, które dysponują kortami do padla.

W województwie świętokrzyskim możliwość gry w padel istniała w klubie Point Sport Club w Bilczy. Niestety wiele wskazuje na to, że znajdujące się tam korty do padla nie są już czynne. Sugeruje to brak klubu na liście kortów do padla na stronie Polskiej Federacji Padla, a także informacje na stronie samego klubu – padel nie znajduje się obecnie w cenniku, a zdjęcia kortów do padla w galerii są oznaczone jako archiwalne. Niemniej jednak warto śledzić stronę klubu i czerpać z niej aktualne informacje na temat oferty.

Poza tym ośrodkiem w województwie świętokrzyskim nie ma obecnie innych miejsc, w którym znajdowałyby się korty do padla.

Padel świętokrzyskie – zagraj w sąsiednim województwie

Jeżeli jednak masz ochotę zagrać w padel, możesz udać się do jednego z sąsiednich województw, w których kortów do padla nie brakuje. Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego mają stosunkowo blisko do klubów sportowych:

  • w Małopolsce, gdzie korty do padla znajdują się w Krakowie, Tarnowie i Wolbromiu
  • w Łodzi;
  • na Podkarpaciu, a konkretnie w położonej przy granicy z województwem świętokrzyskim Turbii;
  • w Warszawie i okolicznych miejscowościach;
  • na Śląsku, gdzie w padel można zagrać w Żorach, Jaworznie, Dąbrowie Górniczej i Chorzowie.

Wybuduj korty do padla w województwie świętokrzyskim

Jeśli uważasz, że w Twoim regionie powinna znaleźć się niezbędna do Twojej ulubionej gry infrastruktura, i masz możliwość dokonania inwestycji jako przedsiębiorca, zarządca klubu lub ośrodka sportowego albo lokalny działacz samorządowy, możesz zbudować korty do padla w Kielcach lub innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego, współpracując z Padel Team Polska.

Dlaczego warto popularyzować padel jako inwestor we współpracy z Padel Team Polska?

  • Jesteśmy najszybciej rozwijającą się organizacją związaną z padlem w Polsce. Realizuje inwestycje w Polsce oraz w innych krajach Europy.
  • Nasze korty wpisują się w najnowocześniejsze światowe standardy infrastruktury do padla. Wysokiej jakości sztuczna trawa, specjalistyczne oświetlenie kortu i ergonomiczne projekty obiektów pozwalają naprawdę komfortowo i bezpiecznie spędzać w nich czas zawodnikom.
  • Budujemy korty do gry w pojedynkę, jak również obiekty do najpopularniejszej gry w deblowej. Ponadto oferujemy też korty panoramiczne, czyli takie, których ściany nie są łączone metalowymi profilami, co znaczne ułatwia obserwowanie gry kibicom. Jeśli zamierzasz organizować w swoim klubie turnieje i rozgrywki ligowe, to właśnie to rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.
  • Padel to gra dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie wysportowania. Dlatego zainteresowanie kortami do padla jest naprawdę duże, ponieważ swoich sił chętnie próbują osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie.

Zostań popularyzatorem padla w Polsce

Uwielbiasz padel lub po prostu szukasz sposobu na rozwój swojego ośrodka sportowego? Dokonaj inwestycji w korty do padla w Kielcach lub innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego. Nie tylko przyczynisz się do popularyzacji tej dyscypliny w swoim regionie, ale też uatrakcyjnisz ofertę swojego klubu sportowego lub miejskiego ośrodka sportu i rekreacji.