PADEL PODKARPACKIE

Popularność padla dosięgnęła również Polski, a co za tym idzie, w coraz większej liczbie miejscowości miłośnicy tego sportu mogą korzystać z profesjonalnych kortów i cieszyć się tą grą. Mieszkasz w województwie podkarpackim? Dowiedz się, gdzie możesz zagrać w padel w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, a także w jaki sposób możesz przyczynić się do rozwoju tej dyscypliny w swoim regionie.

Padel Rzeszów – gdzie zagrać?

Mieszkańcy województwa podkarpackiego mają na ten moment do dyspozycji jeden kort do padla, który znajduje się w klubie Carthagowola przy ulicy Akacjowej 1 w Turbii. Jest to pierwszy oddany do użytku kort do padla na Podkarpaciu. Otwarty kort z trawiastą nawierzchnią zapewnia świetne warunki do gry w ciepłym sezonie. Goście mogą korzystać także z sauny, prysznica z hydromasażem, jacuzzi, przyrządów do uprawiania kalisteniki, kawiarni i placu zabaw dla dzieci.

Bywalcy klubu mają możliwość wypożyczenia rakiety i piłek oraz zakupu piłek do padla.

Kiedy czynny jest kort?

Otwarty kort w klubie Cathagowola czynny jest w ciepłym sezonie, od 1 maja. Padlowicze mogą korzystać z niego przez cały tydzień, w godzinach 9:00–23:00.

Padel podkarpackie – Cathagowola cennik

  • W dni powszednie od godziny 9:00 do 16:00 cena kortu to 20 złotych za godzinę.
  • W dni powszednie w godzinach 16:00–23:00 cena kortu wynosi 40 złotych za godzinę.
  • W weekendy przez cały dzień jedna godzina wynajęcia kortu do padla to koszt 40 złotych.

Padel podkarpackie i okolice

Mieszkańcy województwa podkarpackiego mogą grać w padel nie tylko w klubie Cathagowola. Kort znajduje się również w małopolskim Tarnowie, położonym bardzo blisko granicy z województwem podkarpackim.

Zbuduj korty do padla w województwie podkarpackim

Zarządzasz klubem tenisowym lub innym ośrodkiem sportu na Podkarpaciu? We współpracy z Padel Team możesz wybudować na jego terenie profesjonalne korty do padla, gwarantujące najwyższe standardy bezpieczeństwa, ergonomii i komfortu. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się organizacją związaną z padlem w Polsce. Dlatego gwarantujemy, że korty do padla, które zbudujemy w Twoim ośrodku sportu będą spełniały wszystkie światowe standardy.

Korty do padla na Podkarpaciu – co zbudujesz z Padel Team

Współpracując z firmą Padel Team możesz zbudować w pełni kompleksowy klub padla, w którym znajdą się zarówno korty do debla (10×20 metrów), jak i korty do gry singlowej (6×20 metrów). Ponadto oferujemy także korty z transparentnymi szybami, pozbawionymi łączników, dzięki czemu widzowie mogą swobodnie obserwować grę. Pozwala to na organizowanie rozgrywek.

Inwestycje w infrastrukturę do gry w padel to najwyższe światowe standardy. Twoje korty mogą zawierać syntetyczną trawiastą nawierzchnię w kolorze zielonym lub niebieskim, a także specjalistyczne oświetlenie, przystosowane do specyfiki budowy kortu oraz samej gry.

Rozwijaj padel w województwie podkarpackim

Grasz w padel i doceniasz wszystkie zalety tej gry? Uważasz, że zasługuje na zdobycie uznania u coraz większych rzeszy pasjonatów sportu? Bądź jedną z osób, które przyczynią się do rozwoju tej dyscypliny, wzrostu jej popularności, a przede wszystkim dostępności kortów do padla w Rzeszowie i okolicach.