PADEL DOLNY ŚLĄSK

Padel cieszy się coraz większą popularnością we wszystkich krajach Europy. Naturalną konsekwencję tego jest zainteresowanie dostępem do profesjonalnych kortów, na których można cieszyć się tą fantastyczną grą. Czy mieszkańcy województwa dolnośląskiego również mogą zagrać w padel w pobliżu swoich miejsc zamieszkania? Dowiedz się, gdzie znajdują się korty do padla w okolicach województwa dolnośląskiego, a także w jaki sposób możesz pomóc rozbudować infrastrukturę, niezbędną do uprawiania tego sportu w Twoim regionie.

Padel Wrocław – gdzie zagrać?

Na terenie województwa dolnośląskiego nie powstały jeszcze korty do padla. Jednakże miłośnicy padla, którzy zamieszkują to województwo, nie muszą rezygnować ze swojej pasji. Stosunkowo niedaleko położone są korty w Lubniewce, w województwie lubuskim. Atrakcyjnym kierunkiem dla dolnośląskich pasjonatów padla jest również Śląsk, gdzie znajduje się jedna z najbogatszych baz kortów w Polsce – zagrać możesz m.in. w Żorach, Dąbrowie Górniczej, Chorzowie i Jaworznie.

Korty do padla w woj. dolnośląskim – pomóż rozbudować infrastrukturę

Jeśli miałeś już okazję spróbować gry w padel, z pewnością zdążyłeś docenić atrakcyjność tej gry. Chcesz dać innym osobom możliwość zagrania w tę grę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania? Jako właściciel lub zarządca klubu lub miejskiego ośrodka sportowego możesz we współpracy z Padel Team wybudować na jego terenie kory dla padla, które spełniają najwyższe standardy i pozwolą rozgrywać zarówno amatorskie, jak i profesjonalne rozgrywki.

Korty do padla na Dolnym Śląsku – jakie inwestycje zrealizujesz z Padel Team?

We współpracy z Padel Team możesz postawić na terenie swojego ośrodka sportowego nowoczesne i w pełni ergonomiczne korty do padla, które spełniają najwyższe standardy w zakresie komfortu i bezpieczeństwa korzystania z nich przez miłośników tej gry. Jako że jesteśmy najszybciej rozwijającym się projektem związanym z padlem w Polsce, stawiamy wyłącznie na najnowocześniej i najskuteczniejsze rozwiązania, dzięki którym infrastruktura do padla w Polsce niebawem stanie się ogólnodostępna, stojąc jednocześnie na światowym poziomie.

Po nawiązaniu współpraca z Padel Team, w Twoim klubie i ośrodku sportowym w województwie dolnośląskim mogą stanąć takie korty do padla, jak:

  • Korty Padel Team Double –korty do gry deblowej, których wymiary to 10×20 metrów;
  • Korty Padel Team Panoramiczne – szczytowe szyby nie są połączone profilem, dlatego widzowie mogą łatwo i komfortowe obserwować grę;
  • Korty Padel Team Single – korty przeznaczone do gry pojedynczej, ich wymiary to 6×20 metrów.

Jeśli zdecydujesz się postawić korty do padla w województwie dolnośląskim we współpracy z Padel Team, możesz wybrać pomiędzy syntetyczną trawiastą nawierzchnią w kolorze zielonym lub niebieskim. Co więcej, jeśli chcesz, żeby miłośnicy padla mogli uprawiać u Ciebie swój ulubiony sport także w godzinach wieczornych lub przez całą dobę, oferujemy instalację specjalistycznego, przystosowanego do specyfiki infrastruktury do padla oświetlenia.

Padel dolnośląskie – pomóż rozwinąć dyscyplinę w swoim regionie

Uważasz, że padel zasługuje na jeszcze większą popularność i powodzenie wśród osób aktywnych fizycznie? Skontaktuj się z nami i przyczyń się do poważnego rozwoju padla w Polsce, będąc w gronie osób, które rozbudowują niezbędną infrastrukturę i promują tę fantastyczną grę.