test

Padel Camp 2022 – trenuj padel na słonecznej Majorce

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności gry w padel? Masz ambicję, aby zdobywać tytuły w rozgrywkach pucharowych i ligowych? Poznaj techniki, które pomogą Ci wznieść się na wyższy poziom zaawansowania i stać się jeszcze skuteczniejszym zawodnikiem. Weź udział w Padel Camp na Majorce i trenuj z najlepszymi trenerami padla z Hiszpanii – kraju, w którym w padel grają niemal wszyscy.

Padel Camp – trenuj z najlepszymi

Padel Team jest partnerem Fundacji Espanola, która w październiku 2022 roku zorganizuje Padel Camp na Majorce. Właśnie teraz masz niebywałą okazję wybrać się na pięciodniowy obóz, podczas którego będziesz mieć okazję trenować swój ulubiony sport z hiszpańskimi zawodnikami, którzy wielokrotnie zdobywali mistrzostwo Balearów – Juanem Davidem Perezem i Javi Romànem.

Nieważne na jakim poziomie zaawansowania się znajdujesz. Padel Camp to wydarzenie dla wszystkich miłośników padla! Uczestnictwo w obozie pomoże Ci wznieść się o poziom wyżej, niezależnie od tego, jakie umiejętności gry w padel udało Ci się do tej pory posiąść.

Trenuj na najlepszych kortach

Uczestnicy Campu będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności w klubie Padel Costa Calvià, w którym znajduje się 7 kortów do padla, spełniających najwyższe światowe standardy. Co więcej, na jego terenie znajduje się też boisko do piłki nożnej, place zabaw i bar. Dlatego jest to miejsce, w który możesz nie tylko trenować swój ulubiony sport, ale też zrelaksować się przy chłodnym napoju i nieco odpocząć.

Padel Camp 2022 – gdzie i kiedy?

Padel Camp 2022 odbywa się na słonecznej Majorce, w miejscowości Magaluf w regionie Baleary. Uczestnicy będą zakwaterowani w hotelu Vista Sol Apartments w pokojach dwuosobowych z możliwością wykupienia pokoju jednoosobowego za dopłatą 25 euro za dobę. Hotel znajduje się w odległości 300 metrów od plaży i 200 metrów od klubu Padel Costa Calvià, a w jego pobliżu nie brakuje dobrych restauracji.

Uczestnicy mają do wyboru dwa terminy. Padel Camp odbywa się terminach:

  • 5–10 października 2022;
  • 19–23 października 2022.

Jak przebiega Padel Camp?

  • Chcesz wiedzieć, jak spędzisz czas w czasie Padel Camp 2022? Poniżej znajdziesz najważniejsze punkty podczas pobytu na obozie.
  • Treningi padla – w czasie obozu codziennie będą odbywać się 2-godzinne treningi w godzinach porannych, prowadzone przez hiszpańskich trenerów.
  • Gry sparingowe – w godzinach popołudniowych uczestnicy będę rozgrywać ze sobą sparingowe mecze przez kolejne 2 godziny.
  • Integracja – po przyjeździe odbędzie się powitalna kolacja, a przed powrotem do Polski kolacja pożegnalna.
  • Turniej – w soboty rozegrane zostaną turnieje z udział uczestników Campu oraz lokalnych zawodników, dzięki czemu możesz spróbować swoich sił w rywalizacji międzynarodowej.

Uczestnicy Padel Campu mają zapewniony transport z lotniska do hotelu oraz transport powrotny. Na miejscu można korzystać ze wsparcia organizatorów wydarzenia, którzy udzielą Ci cennych informacji oraz wsparcia językowego.

Padel Camp – cena

Koszt wyjazdu na obóz to 600 euro od uczestnika. Cena nie zawiera kosztów przelotu, które orientacyjnie kosztują około 498 złotych. Cena obejmuje pamiątkową koszulkę – przy rezerwacji podaj imię lub ksywkę, która ma się na niej znaleźć.

Facebook
Twitter
Reddit

Vi utvecklar Padel i Polen. Vi bygger en gemenskap. Vi för samman klubbarna för att spela Padel.

KONTAKTA
Adress:

Jesionowa 22/8.5, 40-158 Katowice

Adress e-post

tychy@padelteam.pl

Copyright 2023 padelteam.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.