test

Centrum do gry w padla – wizualizacja obiektu w Tychach

Dokładnie 28 stycznia poinformowaliśmy, że jeszcze w 2020 roku w Tychach powstanie pierwsze całoroczne Centrum do Gry w Padla. Uruchomienie Klubu prognozowane było na przełom maja i czerwca, jednak pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała inwestorom plany. Ostatecznie inwestycja jest aktualnie na etapie oczekiwanie na wydanie pozwolenia na budowę a my właśnie otrzymaliśmy pierwsze wizualizacje klubu!


Sprawdź wszystkie dostępne korty: Padel Tychy (woj. Śląskie)


Aż 4 korty w krytej, ogrzewanej i klimatyzowanej hali

Na działce o powierzchni nieco ponad 1900 m2 powstanie hala sportowa, która zapewni graczom możliwość prowadzenia rozgrywek przez cały rok kalendarzowy. Klub będzie wentylowany w okresie letnim oraz ogrzewany zimą, co zapewni amatorom i profesjonalnym zawodnikom komfort korzystania z klubu niezależnie od temperatury powietrza na zewnątrz.

Projekt obejmuje ponadto stworzenie kompleksowego zaplecza socjalnego, w tym dwóch szatni z natryskami oraz toaletami. Projekt przewiduje również strefę relaksu, w której rodzice znajdą miejsce odpoczynku oraz punk obserwacyjny na czas treningu swoich pociech. Będą tu mogli także spędzić czas klubowicze po skończonej grze, lub oczekujący na nią następni gracze.

Facebook
Twitter
Reddit

Vi utvecklar Padel i Polen. Vi bygger en gemenskap. Vi för samman klubbarna för att spela Padel.

KONTAKTA
Adress:

Jesionowa 22/8.5, 40-158 Katowice

Adress e-post

tychy@padelteam.pl

Copyright 2023 padelteam.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.