test

Akcja Lato 2022 – turniej padla w Żorach

Grasz w padel i szukasz okazji do rywalizacji na korcie nie tylko w ramach rekreacji, ale też w walce o sportowe trofea? Już tego lata będziesz mieć okazję sprawdzić się w swojej ulubionej grze. Wystarczy, że zgłosisz się do turnieju padla, który odbędzie się w Żorach 14 sierpnia z okazji Akcji Lato 2022. Dowiedz się, gdzie i kiedy odbędą się zawody, kto może wziąć w nich udział i jak zgłosić chęć uczestnictwa.

Turniej padla Akcja Lato 2022 – gdzie i kiedy?

Turniej padla zostanie rozegrany 14 sierpnia na kortach obok Hali Sportowej przy ulicy Folwareckiej 10 w Żorach. Zawody odbędą się w ramach wakacyjnej Akcji Lato 2022. Rywalizacji padlistów uświetni obchody 750-lecia Miasta Żory. Jest to pierwszy tego typu turniej padla w Żorach, a jego cele to promocja dyscypliny i budowanie wokół padla zaangażowanej społeczności. Mamy nadzieję, że nadchodzące zawody zapoczątkują wieloletnią tradycję.

Turniej padla w Żorach – kto może wziąć w nim udział?

Turniej padla w Żorach organizowany w ramach Akcji Lato 2022 i mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni padliści. Rywalizacja będzie odbywać się w dwóch kategoriach:

  • początkujący – dzieci od 12 lat, młodzież i dorośli
  • zaawansowani – osoby dorosłe od 18. roku życia.

Warto jednak pospieszyć się z zapisami, ponieważ w każdej kategorii obowiązuje limit 8 par, a o uczestnictwie decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Jak zapisać się na turniej w padla w Żorach?

Zapisy na turniej nie powinny sprawić nikomu problemów. Wystarczy wysłać zgłoszenie do organizatora na adres mailowy e.serbin@mosir.zory.pl. W zgłoszeniu powinny znaleźć się:

  • imiona i nazwiska osób, które będą stanowić turniejową parę;
  • kategoria, w której rywalizować będzie para;
  • numer telefonu kontaktowego.

Po wysłaniu zgłoszenia należy opłacić wpisowe, które wynosi 60 złotych od pary. Wpłaty można dokonywać na konto bankowe o numerze 06 1050 1676 1000 0004 0269 3725. W tytule przelewu należy wpisać „Turniej padla”.

W dniu zawodów uczestnicy powinni także dostarczyć organizatorom formularze uczestnictwa, w których podadzą swoje dane, oświadczą, że są zdolni do udziału w zawodach, a także wyrażą zgodę na przetwarzania danych osobowych i wizerunku.

Regulamin wydarzenia oraz gotowe formularze uczestnictwa dostępne są na stronie https://mosir.zory.pl/akcja-lato-2022-wakacyjny-turniej-gry-w-padla/.

Graj i wygrywaj ciekawe nagrody

Na sportowców czeka pula nagród o wartości 1500 złotych. Każdy z uczestników otrzyma niezbędny pakiet startowy. W czasie przerw w grze będzie korzystać ze strefy relaksu, w której uczestnicy rozgrywek mogą odpocząć i zregenerować siły przed kolejnym meczem.

Najlepsze pary w obydwu kategoriach otrzymają następujące nagrody:

  • I miejsce: kosmetyczka + piłki 3B + voucher 150 zł do sklepu https://padel-shop.pl/ (przy zakupach powyżej 250 PLN).
  • II miejsce: frotki + voucher 100 zł do sklepu Padel Shop (przy zakupach powyżej 250 PLN).
  • III miejsce: owijki + voucher 75 zł do sklepu Padel Shop (przy zakupach powyżej 250 PLN).

Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają kod zniżkowy na 20% do sklepu Padel Shop (ważny przez miesiąc).

Padel Team – popularyzujemy padel w Polsce

Jako najszybciej rozwijająca się organizacja związana z padlem w Polsce, Padel Team należy do jednego z partnerów turnieju w Żorach. Cieszymy się, że promowany przez nas sport zyskuje coraz większą popularność i przyciąga rzesze pasjonatów aktywności fizycznej. Partnerem technicznym turnieju jest firma NOX, producent sprzętu do padla.

Serdecznie zapraszamy do wzięciu udziału w turnieju padla w ramach Akcji Lato 2022 w Żorach i życzymy powodzenia na kortach!

Facebook
Twitter
Reddit

Vi utvecklar Padel i Polen. Vi bygger en gemenskap. Vi för samman klubbarna för att spela Padel.

KONTAKTA
Adress:

Jesionowa 22/8.5, 40-158 Katowice

Adress e-post

tychy@padelteam.pl

Copyright 2023 padelteam.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.