PADEL POMORSKIE

Gdzie zagrać w padel Gdańsku lub okolicznych miejscowościach? Ile kortów do padla mają do dyspozycji mieszkańcy Pomorza? Poznaj ośrodki sportowe w województwie pomorskim, w których znajdują się profesjonalne korty do padla. Dowiedz się, w jakich pomorskich klubach sportowych i w jakich godzinach możesz zagrać w swoją ulubioną grę rakietową, a także w jaki sposób możesz przyczynić się do rozwoju padla w swoim regionie.

Padel Gdańsk – gdzie zagrać?

Mieszkańcy Gdańska i okolic mogą zagrać w padel Centrum Sportowym PADBOX przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1, nieopodal gdańskiego stadionu. W ośrodku znajdują się trzy korty na otwartym powietrzu, które czynne są przez całą dobę. Rezerwacji możesz dokonać wygodnie za pośrednictwem strony internetowej.

Klub jest otwarty na bardzo szerokie grono osób, które grają w padel, chcą spróbować swoich sił w tym sporcie lub czerpać z padla znakomitą rozrywkę. Organizowane są tam m.in. imprezy firmowe i okolicznościowe, lekcje wychowania fizycznego dla okolicznych szkół, a także zajęcia w ramach obozów i półkolonii.

Korty do padla w Gdyni

W Trójmieście w padel możesz zagrać także w ośrodku Gdynia Padel Club. Dostępne są tam dwa korty na wolnym powietrzu, czynne w godzinach 10:00–22:00. Ośrodek nie tylko udostępnia swoje korty wszystkim chętnym osobom, które chcą zagrać w padel z przyjaciółmi, ale też organizuje różnego rodzaju rozgrywki, tj. ligi i turnieje. Klub wychodzi naprzeciw osobom, które chcą nauczyć się podstaw i zasad gry w padel, organizując zajęcia dla dorosłych i dzieci.

Padel Wejherowo – korty do padla w ekskluzywnym ośrodku

W województwie pomorskim w padel mogą zagrać także goście ośrodka golfowego Sierra Golf Resort. Znajduje się tam jeden kort, z którego korzystać mogą goście resortu, którzy wcześniej dokonują rezerwacji pobytu.

Zbuduj korty do padla w województwie pomorskim

Uważasz, że zainteresowanie padlem na Pomorzu jest na tyle duże, że kolejne korty cieszyłyby się dużym zainteresowaniem miłośników tej gry? Jako inwestor możesz przyczynić się do popularyzacji padla w swoim regionie – wystarczy że podejmiesz współpracę z Padel Team Polska, czyli najszybciej rozwijającą się organizacją związaną z padlem w Polsce, i zdecydujesz się na budowę kortów do padla w swoim klubie sportowym lub w innym miejscu, którym zarządzasz.

Padel Team Polska buduje korty do padla w Polsce i za granicą. Wszystkie realizacje cechuje najwyższy światowy standard jakości i funkcjonalności. Współpracując z Padel Team Polska, możesz zaoferować mieszkańcom swoich okolic następujące typy kortów do padla:

  • korty do gry deblowej, o wymiarach 20 x 10 metrów, czyli najpopularniejszy rodzaj kortów, występujący w każdym klubie i ośrodku sportowym z dostępnymi kortami do padla;

  • korty do gry singlowej, o wymiarach 20 x 6 metrów, mniej popularne ze względu na to, że większość rozgrywek w padel toczy się właśnie pomiędzy parami deblistów, jednak również cieszące się zainteresowaniem;

  • korty panoramiczne – przezroczyste ściany nie są połączone stalowymi profilami, dzięki czemu widownia może swobodnie obserwować rozgrywkę, odpowiednie dla klubów, które chcą organizować rozgrywki.

Wszystkie korty do padla zrealizowane przez Padel Team to najwyższej jakości obiekty sportowe, wykonane z należytą precyzją i z wykorzystaniem solidnych materiałów. Nawierzchnia z syntetycznej trawy gwarantuje bardzo dobre warunki do gry, natomiast przystosowane do specyfiki kortu oraz samej rozgrywki oświetlenie umożliwia korzystanie z obiektu także w godzinach wieczornych i nocnych.

Uwielbiasz grać w padel? Dzięki Tobie ta dyscyplina może stać się jeszcze bardziej popularna oraz dostępna dla większej liczby pasjonatów sportu. Jeśli zarządzasz ośrodkiem sportowym lub masz inne możliwości inwestycji w obiekty do uprawiania sportu, nawiąż współpracę z Padel Team i stań się popularyzatorem tej dyscypliny w Polsce.