PADEL ŁÓDZKIE

Padel szturmem zdobywa popularność w Europie, w tym również w Polsce. Dlatego w kolejnych miastach w naszym kraju powstaje niezbędna do uprawiania tego sportu infrastruktura. Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą cieszyć się dostępem do kortów do padla w Łodzi. Poznaj łódzkie ośrodki, które oferują korty do padla i skorzystaj z ich oferty. A może chcesz wpłynąć na propagowanie padla w swoim regionie? Dowiedz się, jakie inwestycje w korty do padla w województwie łódzkim możesz zrealizować we współpracy z Padel Team Polska.

Padel Łódź – gdzie zagrać?

Łodzianie i mieszkańcy województwa łódzkiego mogą grać w padel w ośrodku Pomorska Tenis, który mieści się w przy ulicy Pomorskiej 431. Miłośnicy tego sportu mają tam do dyspozycji dwa deblowe korty do padla. Jeden z nich jest zadaszony, drugi natomiast znajduje się na otwartym powietrzu. W Łodzi możesz nie tylko zagrać w padel w towarzystwie znajomych, ale też brać udział w organizowanych zawodach, w których sprawdzisz się i powalczysz o sportowe trofea. Klub organizuje także rozgrywki ligowe oraz spotkania ze znanymi osobistościami padla, m.in. zawodnikami reprezentacji Polski.

Padel Łódź – godziny otwarcia

Z kortów do Padla w Łodzi w klubie Pomorska Tenis możesz korzystać przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku klub jest otwarty w godzinach 8:00–22:00, a w weekendy w godzinach 8:00–20:00.

Rozwijaj padel w województwie łódzkim

Pomorska Tenis jest jak na razie jedynym ośrodkiem padla w województwie łódzkim. To jednak może się zmienić – również dzięki Twojej działalności. Jako inwestor możesz przyczynić się popularyzacji tego sportu i budowy korty na terenie Łodzi oraz całego województwa. W tym celu rozpocznij współpracę z Padel Team Polska – jesteśmy najszybciej rozwijającą się organizacją związaną z padlem w Polsce. Razem z nami możesz zbudować korty do padla w Łodzi i okolicach, które spełnią najwyższe standardy i zagwarantują wszystkim bywalcom klubu komfort i bezpieczeństwo w czasie gry w ich ulubioną grę rakietową.

Korty do padla w Łodzi i województwie łódzkim – jakie inwestycje możesz zrealizować we współpracy z Padel Team Polska?

W projektowaniu i budowie kortów do padla stawiamy wyłącznie na najnowocześniejsze rozwiązanie infrastrukturalne. Dzięki nim zawodnicy i wszyscy bywalcy klubów sportowych z kortami do padla mogą swobodnie oddawać się bezpiecznej i ekscytującej rozgrywce. Wszystkie korty do padla, które do tej pory wybudowaliśmy w Polsce i w innych krajach, stoją na najwyższym światowym poziomie.

Twój ośrodek sportowy w województwie łódzkim może zaoferować miłośnikom padla następujące rodzaje kortów:

  • Double – korty do gry deblowej (najpopularniejszej wśród graczy) o wymiarach 10×20 metrów;
  • Single – korty do gry pojedynczej o wymiarach 6×20 metrów;
  • panoramiczne – szczytowe szyby tych kortów nie są połączone stalowymi profilami, umożliwiając widowni swobodne oglądanie zmagań, najlepszy wybór dla klubów, które organizują ligi i turnieje.

Nawierzchnia kortów do padla Padel Team to syntetyczna trwa w kolorze niebieskim lub zielonym. Jeśli chcesz udostępnić korty także w godzinach wieczornych, zainstalujemy na nich oświetlenie, które będzie przystosowane do tego typu obiektów sportowych.