Close

Zapoznaj się z lokalizacjami, w których można zagrać w padel. Poznaj kluby, z którymi współpracujemy na co dzień. Gdzie można zagrać w Padla? Województwo Śląskie oferuje obecnie kilka miejsc do gry w Padla. Każdego roku w lecie można zagrać na kortach MORiS Chorzów, gdzie w okresie od marca do września czynny jest oświetlony kort do Padla. Odbywają się tam turnieje oraz liczne wydarzenia promujące Padel. Drugie miejsce, do którego najchętniej udają się gracze to Dąbrowa Górnicza, gdzie na podobnych zasadach jak w Chorzowie, można zagrać w Padla w ciepłych miesiącach roku kalendarzowego.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo śląskie

W których miejscach na Śląsku można aktywnie zagrać w Padla? Największe miasta takie jak Tychy, Katowice, Zabrze, Chorzów, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała czekają na nowe inicjatywy związane z Padlem.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo małopolskie

Padel rozwija się w Polsce dynamicznie a jednym z pierwszych województw, w którym się pojawił jest województwo małopolskie. Zapoznaj się z poniższą listą klubów do gry w Padel w małopolsce.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo mazowieckie

Warszawa była pierwszym miastem w Polsce, do którego zawitał Padel. Obecnie Można tam zagrać w klubach ProPadel, WKT Mera, Decathlon Targówek, Sinus Sport Club oraz na Bulwarach Wiślanych.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo świętokrzyskie

Aktualnie w województwie świętokrzyskim funkcjonuje jeden klub do gry w padel. Jest to klub zlokalizowany w Point Sport Club, gdzie można zagrać również w tenisa.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo lubuskie

Padel rozwija się również w województwie lubuskim. Aktualnie posiadamy informacje o jedynym korcie do gry w padel w ośrodku Hotel Woiński SPA w Lubniewicach.

Gdzie zagrać w Padel - Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie oferuje 3 odkryte korty do gry w padel zlokalizowane w Ośrodku Dadaj. Z infrastruktury można korzystać prywatnie oraz w ramach organizowany obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Napisz do nas

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WRÓCIMY Z ODPOWIEDZIĄ