Dołącz do Klubu!

Zostań Klubowiczem
200 zł rok
Wykup członkostwo w Stowarzyszeniu Padelteam na rok.
Ciesz się zniżkami za wynajem kortu oraz tańszym uczestnictwem
w turniejach organizowanych na kortach naszych partnerów.

Wypełnij formularz członkowski

Wypełnij poniższy formularz i wyślij go do nas. Wypełnienie formularza to pierwszy krok, by stać się pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia Padel Team.


Deklaruję chęć przystąpienia do Klubu PadelTeam, jednocześnie oświadczając oraz wyrażając zgody na:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w „Formularzu członkowskim” w celu marketingu oferty Organizatora.


Zgadzam się na otrzymywanie od Organizatora informacji o nowościach i promocjach oferowanych przez Organizatora na podane przeze mnie dane kontaktowe, za pośrednictwem:


Zgadzam się na otrzymywanie od Organizatora informacji o nowościach i promocjach oferowanych przez partnerów Klubu (lista na stronie internetowej https://www.padelteam.pl) na podane przeze mnie dane kontaktowe, za pośrednictwem:


Administratorem twoich danych osobowych jest Padel Team Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Padla, osiedle Sikorskiego 52, 44-240 Żory. Udostępnione przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu przystąpienia do Klubu PadelTeam (zawarcia w tym zakresie umowy, której warunki określa Regulamin) i korzystania z Oferty Klubu, a także marketingu oferty Organizatora i oferty partnerów Organizatora. Poznaj szczegółowe informacje o Administratorze.


* Warunkiem przystąpienia do Klubu jest zaznaczenie każdej zgody/oświadczenia.


Padel Team - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Padla. Promujemy nowy sport rakietowy w Polsce. Zrzeszamy miłośników sportów rakietowych a w szczególności Padla. Zobacz gdzie działamy.
Telefon: 880 504 461
Os. Sikorskiego 52
44-240, Żory