Close
Wsparliśmy projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Żory naszymi kortami PadelTeam

W 2019 roku przystąpiliśmy do Budżetu Obywatelskiego miasta Żory z projektem zakładającym budowę kortu do Padla na terenie należącym do miasta, znajdującym się tuż przy hali MOSiR Żory. Projekt został poddany pod głosowanie, w którym zajął drugie miejsce, tym samym wchodząc w skład projektów wybranych do realizacji.

Projekt zakładał rewitalizację części działki znajdującej się przy MOSiR Żory. Wiele lat temu funkcjonowało w tym miejscu boisko, po którym zostało jedynie wspomnienie w postaci betonowej wylewki. Zadaniem głównego wykonawcy było zdjęcie oraz utylizacja pozostałej warstwy asfaltu oraz wykonanie nowej podbudowy pod kort do Padla. Zapraszamy do krótkiej relacji zdjęciowej z przebiegu budowy oraz z jej efektów poniżej.


Sprawdź wszystkie dostępne korty: Padel Żory (woj. Śląskie)


Jest to pierwszy w Polsce kort w 100% polskiej produkcji. Powstał on przy współpracy z firmą PASO XL Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją kortów do Padla oraz ich montażem. Jest to kort zewnętrzny podwójny, zabezpieczony dodatkową warstwą ocynku. Rezerwacji kortu można dokonywać za pośrednictwem MOSiRu. Wystarczy skontaktować się z sekretariatem funkcjonującym przy hali w Żorach. Na miejscu możliwe jest wypożyczenie rakiet do padla dla dorosłych oraz dzieci.

 

 

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WRÓCIMY Z ODPOWIEDZIĄ