Close
Pierwsze wizualizacje Centrum do gry w Padla w Tychach

Dokładnie 28 stycznia poinformowaliśmy, że jeszcze w 2020 roku w Tychach powstanie pierwsze całoroczne Centrum do Gry w Padla. Uruchomienie Klubu prognozowane było na przełom maja i czerwca, jednak pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała inwestorom plany. Ostatecznie inwestycja jest aktualnie na etapie oczekiwanie na wydanie pozwolenia na budowę a my właśnie otrzymaliśmy pierwsze wizualizacje klubu!

 

Aż 4 korty w krytej, ogrzewanej i klimatyzowanej hali

Na działce o powierzchni nieco ponad 1900 m2 powstanie hala sportowa, która zapewni graczom możliwość prowadzenia rozgrywek przez cały rok kalendarzowy. Klub będzie wentylowany w okresie letnim oraz ogrzewany zimą, co zapewni amatorom i profesjonalnym zawodnikom komfort korzystania z klubu niezależnie od temperatury powietrza na zewnątrz.

Projekt obejmuje ponadto stworzenie kompleksowego zaplecza socjalnego, w tym dwóch szatni z natryskami oraz toaletami. Projekt przewiduje również strefę relaksu, w której rodzice znajdą miejsce odpoczynku oraz punk obserwacyjny na czas treningu swoich pociech. Będą tu mogli także spędzić czas klubowicze po skończonej grze, lub oczekujący na nią następni gracze.

 

 

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WRÓCIMY Z ODPOWIEDZIĄ